II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Špeciálne forenzné komparátory II
Referenznummer der Bekanntmachung: SE-VO2-2021/002432
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet zákazky je dodanie špeciálnych forenzných komparátorov pre potreby Kriminalistického a expertízneho ústavu
Ministerstva vnútra SR.
Predmet zákazky je rozdelený na 3 časti:
Časť 1: Prístrojové vybavenia pre digitálnu daktyloskopickú komparáciu
Časť 2: Laboratórne prístroje pre balistickú identifikáciu
Časť 3: Superprojekčná zostava
Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 580 756.90 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Prístrojové vybavenia pre digitálnu daktyloskopickú komparáciu.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)51430000 Installation von labortechnischen Anlagen
38510000 Mikroskope
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodanie zostavy na digitálnu komparáciu daktyloskopických stôp a daktyloskopických odtlačkov
Prstov a dlaní (daktyloskopický digitálny komparátor) s riadiacou jednotkou - 4 sady.
Podrobná špecifikácia je uvedená v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Laboratórne prístroje pre balistickú identifikáciu
Los-Nr.: 2
33168100 Endoskopen
38516000 Monokulare und/oder binokulare Lichtmikroskope
38518000 Weitfeld-, Stereo- oder Streulichtmikroskope
38518200 Stereo- oder Streulichtmikroskope
38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
Predmetom zákazky je dodanie prístrojových vybavení:
— Komparačný mikroskop pre analýzu balistických stôp s príslušenstvom - 3 kusy
— Stereomikroskopy pre analýzu balistických stôp s príslušenstvom - 6 kusov
— Videoendoskopy s príslušenstvom - 3 kusy
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Predmetom zákazky je dodanie superprojekčnej zostavy na priestorovú antropologickú analýzu: 1 sada.