Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Acetonos ezüst-jodid oldat beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000422802022
II.1.2)Fő CPV-kód24950000 Különleges célú vegyipari termékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara, mint Ajánlatkérő részére acetonos ezüst-jodid-oldat (továbbiakban hatóanyag) adásvétele keretmegállapodás keretében, nettó 1 600 000 000,- Ft keretösszegig, vagy 2023. december 31. napjáig, amely két alkalommal további 12 hónappal meghosszabbítható, de legfeljebb a keretösszeg kimerüléséig a műszaki leírás szerinti paraméterek alapján.
További részletek, valamint egyéb szakmai elvárások a közbeszerzési dokumentumokban.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)24950000 Különleges célú vegyipari termékek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara, mint Ajánlatkérő részére acetonos ezüst-jodid-oldat (továbbiakban hatóanyag) adásvétele keretmegállapodás keretében, nettó 1 600 000 000,- Ft keretösszegig, vagy 2023. december 31. napjáig, amely további 12 hónappal 2 alkalommal meghosszabbítható, de legfeljebb a keretösszeg kimerüléséig, a műszaki leírás szerinti paraméterek alapján.
Ezüst-jodid oldat koncentráció (tömegszázalékos arány): min. 1 %
Ajánlatkérő 2022. év folyamán (ezévre) körülbelül 120 000 - 250 000 liter hatóanyag beszerzését tervezi a megkötendő keretmegállapodás keretében. A keretmegállapodás terhére az országos jégkármérséklő rendszer működtetése során felhasznált hatóanyag pótlására kerül sor, a hatóanyag fogyásának mértékét az időjárási viszonyok befolyásolják, Ajánlatkérő ezáltal kizárólag becsléssel rendelkezik a fogyás mértékéről. Az előzetes számítások alapján ajánlatkérő az éves hatóanyag fogyás mértékét átlagosan 270 000 literre becsüli. (Az itt megállapított mennyiségek kizárólag tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő kötelezettséget ezen mennyiségekre nem vállal.)
Nyertes Ajánlattevő feladata a hatóanyag átruházása és a teljesítés helyére történő szállítása az Ajánlatkérő által megjelölt telephelyekre, jelen közbeszerzési eljárás műszaki leírásában meghatározott módon.
Nyertes Ajánlattevő feladata az oldat tárolásához szükséges kannák és paletták biztosítása is.