Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на реактиви и консумативи за клинична и микробиологична лаборатория на МБАЛ „Д-р Тота Венкова” АД – Гр. Габрово” – 2022г.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на настоящата поръчка е: „Доставка на реактиви и консумативи за клинична и микробиологична лаборатория на МБАЛ „Д-р Тота Венкова” АД – Гр. Габрово” – 2022г., разделена на обособени и необособени позиции подробно описани в - ТЕХНИЧЕСКА СПЕЦИФИКАЦИЯ.
Описание: След проведената открита процедура по реда по ЗОП и сключени договори с избраните изпълнители ще бъдат изпълнявани доставките на медицинските изделия до болнична аптека на МБАЛ Габрово.
Критерият за оценка на офертите е най-ниска цена, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП
Срок за изпълнение на поръчката:
Срокът за изпълнение на настоящата обществена поръчка е до 6 (шест) месеца считано от датата на подписване на договора.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.01.Бърз имунохроматографки тест за детекция на SARS-CoV-2 антиген, който и да детектира и Делта мутацията на вируса - B.1.617 и B.1 като резултатите да се отчитат в рамките на 15 минути. Чувствителност не по-ниска от 96.5% и специфичност не по-ниска от 99.6%. Да съдържа всички необходими за извършването на теста компоненти, както и отделно опаковани епруветки с буфер за екстракция. Одобрен от Световната здравна организация (СЗО), Европейската комисия и Министерството на здравеопазването, както и да бъдат поместени в Приложение №2 към Наредба РД-01-412/03.06.2021 г. CE-IVD. бр. тест - 8 000
1.02.Бърз тест имунохроматографски за определяне на Influenza A & B virus antigen /Грип А и В вирусен антиген /, в назален секрет, назален аспират и назофарингеален секрет. Изисквания: Чувствителност – не по-малка от 96,5 %. Специфичност - не по-малка от 99 %. Опаковка: до 20 бр., с включени консумативи и контроли.бр. тест - 150