Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 254510-2022
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
2022/S 093-254510
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Tovary
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Referenčné číslo: 1/2022
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je nákup výpočtovej techniky
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30233140 Pamäte s priamym prístupom (DASD)
30233141 Nadbytočné pole nezávislých diskov (RAID)
30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér)
32580000 Dátové zariadenia
II.2.4)Opis obstarávania: