Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Número de referencia: 1/2022
II.1.2)Código CPV principal30200000 Equipo y material informático
II.1.4)Breve descripción:
Predmetom zákazky je nákup výpočtovej techniky
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)30213100 Ordenadores portátiles
30231000 Pantallas de ordenador y consolas
30231310 Monitores de pantalla plana
30237410 Ratón de ordenador
30237460 Teclados de ordenador
30216110 Escáneres para uso informático
30232100 Impresoras y trazadores gráficos
30232110 Impresoras láser
II.2.4)Descripción del contrato:
Dodávky - 254588-2022
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
2022/S 093-254588
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: 1/2022
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30213100 Prenosné počítače
30231000 Počítačové monitory a konzoly
30231310 Ploché displeje
30237410 Počítačová myš
30237460 Počítačové klávesnice
30216110 Skenery na používanie s počítačom
30232100 Tlačiarne a zapisovače
30232110 Laserové tlačiarne
II.2.4)Opis obstarávania: