Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на нетна активна ел. енергия, координатор на стан. бал. група за ниско напр. и адм. на разх. за пр. и достъп за сгр. на ЦСПП – гр. Варна при АМВР на терит. на „Електроразпр. Север“ АД“
II.1.2)Основен CPV код09310000 Електрическа енергия
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка на нетна активна електрическа енергия, координатор на стандартна балансираща група за ниско напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп за сградите на ЦСПП – гр. Варна при Академията на МВР на територията на „Електроразпределение Север“ АД“
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09310000 Електрическа енергия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмета на поръчката включва:
— доставка на електрическа енергия — ниско напрежение;
— избор на координатор на стандартна балансираща група;
— администриране на разходите за достъп и пренос на електрическа енергия през електроразпределителната мрежа за обекти на АМВР;
— пълна процедура по регистриране на свободния пазар на електроенергия на обектите на възложителя, както и всички действия за получаване на достъп до разпределителната мрежа, при необходимост;
— включване на обекта на АМВР в балансираща група и координиране.
За срок от 12 месеца, като прогнозното количество ел. енергия е 228 540 КWh.