Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Mitme detektoriga geoloogilise puursüdamiku skaneerimisjaam
Viitenumber: 248013
II.1.2)CPV põhikood38220000 Geoloogiliste uuringute seadmed
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hangitakse mitme detektoriga geoloogilise puursüdamiku skaneerimisjaam.
VI osa: Lisateave