Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i wdrożenie systemu wspomagająco-monitorujący ruchem pacjenta z analityką
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP - 12/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu wspomagająco-monitorującego ruchem pacjenta z analityką. System ma służyć do bieżącego monitorowania pacjenta, personelu oraz sprzętu na terenie szpitala i poradni w celu przeciwdziałania zakażeniom krzyżowym, weryfikacja miejsca przebywania pacjenta w dozwolonych strefach, alarmowanie personelu przy próbie opuszczenia szpitala przez pacjenta, monitorowanie miejsca oraz stanu urządzeń medycznych, przeciwdziałanie kradzieżom, automatyczne rozliczenie instrumentów medycznych podczas oraz po zakończeniu operacji, automatyczna inwentaryzacja zasobów szpitala, skrócenie czasu inwentaryzacji zasobów administracyjnych szpitala, monitorowanie środowiska pracy urządzeń, kompleksowe rozwiązania IoT, weryfikacja interakcji pacjent-personel-sprzęt i detekcja punktów styku, wizualizacja przestrzenna lokalizacji obiektów.