Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 254831-2019
Magyarország-Budapest: Hulladékkezelő mű építése
2019/S 105-254831
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
NFP_Hull_Zala&Vas_kivitelezés
Hivatkozási szám: EKR000038212019
II.1.2)Fő CPV-kód
45222100 Hulladékkezelő mű építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés keretében a „Komplex hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése Zala és Vas megye egyes térségeiben, különös tekintettel az elkülönített hulladékgyűjtési, szállítási és előkezelő rendszerre” elnevezésű KEHOP-3.2.1-15-2016-00007 azonosítószámú projekt kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
VI. szakasz: Kiegészítő információk