Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 255125-2016
Magyarország-Budapest: Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
2016/S 141-255125
Koncessziós hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Koncessziós szerződés városnéző autóbusszal végzett helyi külön célú menetrend szerinti személyszállítási tevékenység ellátására.
II.1.2)Fő CPV-kód
60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés fő tárgyát a hop-on hop-off technológiával végzett autóbuszos városnéző személyszállítás képezi.
„Hop-on hop off” városnéző autóbuszjárat: bárki által igénybe vehető, előre meghirdetett, vagy változó időpontban és útvonalon közlekedő, az utasok számára érvényes utazási jogosultsággal a ki- és beszállást meghatározott megállóhelyeken, végállomáson lehetővé tévő autóbusszal végzett személyszállítás, amelynek elsődleges célja Budapest egyes turisztikai célpontjainak bemutatása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A koncesszió részekre oszlik: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
63513000 Turistainformációs szolgáltatások
63515000 Utazási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A szerződés tárgyát legfeljebb 20 éves időtartamra a hop-on hop-off technológiával végzett autóbuszos városnéző személyszállítás valamint a szolgáltatáshoz kapcsolódó:
a) értékesítési tevékenység, amely magában foglalja:
— ügyfélszolgálati,
— közterületi,
— megállóhelyi,
— fedélzeti,
— online és egyéb elektronikus,
— egyéb zárt területen történő értékesítést (pl. hotelek, stb.),
— a koncessziós társaság ügynöki értékesítést alkalmazhat;
b) a jegykiadást érintő, kapcsolódó tevékenységek;
c) marketing, kommunikációs és tájékoztató tevékenység;
d) utazásszervezői tevékenység képezi.
A szolgáltatás nyújtásához ajánlatkérő 70 db közterületi útvonal és 39 db megállóhely használatát biztosítja, amelyeken tárgyév április 1.–október 31. (1.4.–31.10.) között a minimális kötelező járműszám 25 db jármű.
A teljes mennyiséget, az ellátandó feladatok részletes bemutatását, a szolgáltatás ellátására megjelölt konkrét hálózatot a szerződéstervezet és műszaki leírás tartalmazza.