Dienstleistungen - 255314-2018
die Niederlande-Rotterdam: Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
2018/S 112-255314
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Inhuurbestek 16
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
90778 Inhuurbestek 16 - Adviseur vaktechniek
Matchingsgesprek.
De kandidaten worden beoordeeld op de volgende punten, zoals overeengekomen in het raamcontract: Relevante ervaringRelevante kennisRelevante vaardighedenKennis/ervaring RotterdamTevredenheid gewerkt bij I-bureau.
Geschatte gespreksduur per gesprek: 30 tot 60 minuten.
Naar aanleiding van de beoordeling op bovenstaande punten worden kandidaten uitgenodigd voor een matchgesprek. Tijdens het gesprek wordt beoordeeld in welke mate de kandidaat aan het doel van de aanbestedende dienst beantwoord.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
90778 Inhuurbestek 16
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Naar aanleiding van de beoordeling op bovenstaande punten worden kandidaten uitgenodigd voor een matchgesprek. Tijdens het gesprek wordt beoordeeld in welke mate de kandidaat aan het doel van de aanbestedende dienst beantwoord.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 1
Prijs - Weging: 98,69