С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 255580-2021
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2021/S 098-255580
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за нуждите на Главна дирекция „Изпълнение на наказанията“
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществена поръчка по реда на чл. 82, ал. 3 от ЗОП с предмет „Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за нуждите на Главна дирекция „Изпълнение на наказанията“ по рамково споразумение № СПОР-7/3.06.2020 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
30199330 Безконечна хартия за компютърни принтери
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за нуждите на Главна дирекция „Изпълнение на наказанията“ по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-7 от 3.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).