Supplies - 255923-2021
Slovakia-Banská Bystrica: Cleaning and polishing products
2021/S 098-255923
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 081-208041)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávka čistiacich, dezinfekčných a hygienických prostriedkov, OOPP v súvislosti s COVID 19
Reference number: 1987/2021/150
II.1.2)Main CPV code
39800000 Cleaning and polishing products
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky dodávka čistiacich, dezinfekčných a hygienických výrobkov je určená pre organizačné zložky Lesov SR. Predmetom zákazky je dodanie tovaru hygienických potrieb čistiacich, antibakteriálnych a dezinfekčných prostriedkov a pomôcok, OOPP v súvislosti s COVID 19, toaletných potrieb, mydiel, pracích prostriedkov, vriec na odpad, utierok všetko v čiastkových dodávkach s dopravou na miesto určenia v minimálne požadovanej kvalite a vlastnostiach podľa špecifikácie verejného obstarávateľa. Špecifikovaný tovar musí byť certifikovaný.
Zákazka bude rozdelená na 2 časti:
Časť 1.: Dodávka čistiacich, dezinfekčných a hygienických prostriedkov, OOPP
Dodanie čistiacich, leštiacich, dezinfekčných prostriedkov a pomôcok, toaletných potrieb, mydiel, pracích prostriedkov, vriec na odpad, vriec na odpad, utierok všetko v čiastkových dodávkach s dopravou na miesto určenia. Dodanie hygienických výrobkov v súvislosti s nárokom na OOPP.
Časť 2.: Dezinfekčné, antibakteriálne prostriedky COVID 19
Dodanie dezinfekčných, antibakteriálnych prostriedkov na ruky, povrchy a dezinfekciu ovzdušia. Dávkovače na dezinfekčné prípravky. Dodávka jednorazových rúšok, respirátorov FFP2. Špecifikované výrobky musia byť certifikované, obsahovať KBU. Všetko v súvislosti s COVID 19.