Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w bud. oraz na terenach przyległych do tych nieruch., adm.przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, znajdujących się w VI Rejonach
Referenznummer der Bekanntmachung: TZ.PNU.260.1.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911200 Gebäudereinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, znajdujących się w VI rejonach administracyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale III SWZ (w szczególności par. 1 umowy).
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą następujące czynności:
1) sprzątanie budynków:
a) nie rzadziej niż codzienne jednokrotne/w dni robocze oprócz sobót/zamiatanie klatek schodowych, zsypów, kabin dźwigowych, korytarzy;
b) nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu mycie schodów i podestów klatek schodowych, korytarzy, kabin dźwigowych, a w uzasadnionych przypadkach z częstotliwością uzasadnioną okolicznościami. I inne zawarte w swz.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911200 Gebäudereinigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą czynności wskazane w pkt. 4 swz. oraz Rozdziale III SWZ.
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy w przypadku konieczności wykonania podobnych usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług. Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości - Rejon I : 450294,00 zł.netto.
Wykonawca zobowiązany będzie do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.), wszystkich osób wykonujących czynności wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, które polegają na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ww. ustawy Kodeks pracy (z wyjątkiem przypadków prawem przewidzianych). Zamawiający dopuszcza wykonanie przedmiotu zamówienia samodzielnie przez Wykonawcę lub przez Wykonawcę z udziałem osób współpracujących w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych (t.j. Dz.U. z 2021 poz. 423 ze zm.).