Deze aankondiging is een oproep tot mededinging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Opvolgen van deformaties bij bruggen via INSAR
Referentienummer: GEO-GEO_2020_01-F01_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71631450 Bruginspectiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht heeft als voorwerp het analyseren van radarbeelden in het kader van deformaties van bruggen in Vlaanderen. De aanbestedende overheid wenst door middel van deze innovatieve opdracht te achterhalen of een INSAR (Interferometric Synthetic Aperture Radar) analyse een toekomstig alternatief of een meerwaarde kan bieden t.o.v. de huidige methode om vervormingen van bruggen op te volgen. Hierbij wil de aanbestedende overheid ook een duidelijk zicht krijgen op de noodzaak voor het aankopen van hoge resolutie radarbeelden voor de analyse en op het percentage van de bruggen die met INSAR-analyse kan opgevolgd worden.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71631450 Bruginspectiediensten
71311300 Adviezen inzake infrastructuur
71700000 Meet- en controlediensten
71311000 Adviezen inzake bouwkunde
50324200 Diensten voor preventief onderhoud
35631200 Observatiesatellieten
35722000 Radar
48461000 Analytische of wetenschappelijke software
48328000 Beeldverwerkingssoftware
72212328 Diensten voor ontwikkeling van beeldverwerkingssoftware
48517000 IT-software
72212000 Programmering van toepassingssoftware
72212100 Diensten voor ontwikkeling van speciale software voor de industrie
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Opvolgen van deformaties bij bruggen via INSAR.