Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 256378-2019
Magyarország-Kiskunhalas: Mérnöki tervezési szolgáltatások
2019/S 105-256378
Ajánlati/részvételi felhívás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Halasthermál Gyógyfürdő tervezési feladatai
Hivatkozási szám: EKR000638492019
II.1.2)Fő CPV-kód
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Halasthermál Gyógyfürdő fejlesztésének építészeti tervezési feladatai
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beruházás tárgya a Csipke Gyógykomplexum Program hosszú távú koncepció tervének elkészítése, majd azon belül pedig a Csipke Gyógy- és Élményfürdő építési, előzetes vizsgálati és vízjogi létesítési engedélyezési tervének, majd tenderterv szintű tervének elkészítésére, valamint az építési engedély, az előzetes vizsgálati határozat és a vízjogi létesítési engedély megszerzése.
A beruházás jellege tervezés, koncepcióterv, majd koncepcionális vázlatterv, majd építési engedélyes terv, majd tenderterv szinten, emellett feladat az előzetes vizsgálat lefolytatása, a vízjogi létesítési engedélyes tervek elkészítése, valamint az építési engedély, az előzetes vizsgálat lezáró határozat és a vízjogi létesítési engedély megszerzése.
Fürdőépület tervezett főbb paraméterei, funkciói:
— összes tervezett szintfelület becsült mennyisége 7 000 m2
— összes tervezett vízfelület becsült mennyisége 2 000 m2
— recepció és előtér
— öltözők és vizes blokkok
— 3 generációs fedett fürdő az alábbi funkciókkal: gyógyászat, uszoda, wellness
— 3 generációs fedett fürdő az alábbi medencetípusokkal: gyógytornamedence, gyógymedence, úszómedence, tanmedence, élménymedence, melegvizes medence, csúszdamedence, gyerekmedence, merülő medence. Legalább egy medence kiúszóval és kültéri résszel is rendelkezik,
— Uszoda részleg minimális funkciói: vízilabda lebonyolítására is alkalmas úszómedence, mérete 25,00 × 33,33 m, mellette tanmedence és lelátó, mely alatt technikai helyiségek, valamint sportöltöző és csoportos öltöző kerül kialakításra
— vizes gyógyászati részleg minimális gyógyászati funkciók: gyógyvizes gyógymedence, gyógyvizes kádfürdő, iszappakolás, súlyfürdő, orvosi gyógymasszázs, víz alatti vízsugármasszázs, víz alatti csoportos gyógytorna, komplex fürdőgyógyászati ellátás
— igény szerint gyógyászati részleg reumatológiai rendelővel, fizioterápiás teremmel, masszázs szobával, egyéni gyógytorna szobával
— wellness részleg minimális funkciói: sókamra, infraszauna, fényterápia, aromaterápia, finnszauna, bioszauna, tepidárium, masszázsszoba és egyéb kezelők
— beltéri csúszdák
— pihenőfelületek
— gyermek játszóház
— büfé beltéri és kültéri teraszos fogyasztótérrel
— iroda és személyzeti szociális blokk
— épület üzemeltetési helyiségei
— parkolók
— megközelítési és szállítási utak
— tereprendezés és zöldfelület rendezés, parkosítás, utcabútorok stb,
— üzemeltetéshez szükséges eszközök meghatározása