There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 25644-2019
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2019/S 013-025644
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Váll.sz. a „Zámoly közp. agglom. szennyv.tisztításának fejlesztése” című, KEHOP 2.2.2-15-2016-00117 a.sz. projekt megval.hoz szüks. terv.i és kiv.i fel.-ok ellát.ra a FIDIC Sárga könyv feltételei szerint
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Vállalkozási szerződés a „Zámoly központú agglomeráció szennyvíztisztításának fejlesztése” című, KEHOP-2.2.2-15-2016-00117 azonosítószámú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési feladatok ellátására a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Szennyvíztisztító telep:
A szennyvíztisztító telep jelenleg érvényes üzemeltetési engedély szerinti kapacitása 400 m3/d hidraulikai, és 2000 LE biológiai. A jelenlegi tisztítási technológia hidraulikai és biológiai tisztító kapacitás bővítést is igényel.
A bővített telepre beérkező szennyvíz prognosztizált mennyisége a távlati többlet szennyvíz terhelését figyelembe véve: 440 m3/d. A telep hidraulikai áteresztőképessége a csapadékos csúcsban 800 m3/d.
A telep névleges biológiai tisztítókapacitása az átlagos LE terhelés és a többlet összegéből adódóan: 4590 LE. A bővített telep tisztítókapacitása az ATV szabvány szerinti 85 % tartóssággal jellemző lakosegyenérték terhelését és a távlati többlet összegét figyelembevéve: 5880 LE.
Rekonstrukció:
— 4db szennyvízátemelő felújítás
— 10 db házi szennyvízátemelő felújítás
— Gánt-Bányatelep felől érkező vezeték szociális otthon területét keresztező szakaszán a tisztítóaknák cseréje (a vezeték már műanyag). Üzemeltető részéről a műanyag aknák is elfogadhatóak,
— Gánt-Bányatelep lakórészen még régi, téglából falazott aknák cseréje.
Eszközbeszerzés:
A projekt kapcsán egy fix telepítésű aggregátor beszerzését, beépítését tervezzük, mellyel a gyakori áramszünetek miatt fellépő havária események száma csökkenthető, biztonságosabb üzemmenet fenntartása valósulhat meg.
A beszerzés tárgyát és a nyertes ajánlattevő által elvégzendő tervezési és kivitelezési munkákat és a kapcsolódó feladatokat részletesen a műszaki dokumentáció (III.-V. kötetek) tartalmazza.