Доставки - 256460-2020
България-София: Мебелировка
2020/S 106-256460
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели по обособена позиция № 2 „Доставка и монтаж на мека мебел за офиси“ за нуждите на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“.
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации, обособена позиция № 2 „Доставка и монтаж на мека мебел за офиси“ за нуждите на Из
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации, обособена позиция № 2 „Доставка и монтаж на мека мебел за офиси“ за нуждите на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“.