Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Formele educatietrajecten in het kader van de Wet Educatie en Beroepsonderwijs (WEB).
Referenznummer der Bekanntmachung: 2021167024
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De gemeente Haarlem treedt op als Opdrachtgever in voorliggende aanbesteding voor alle gemeenten binnen de arbeidsmarktregio Zuid-Kennemerland en IJmond. De gemeente Haarlem is de contactgemeente en voert deze aanbesteding uit voor de gehele arbeidsmarktregio.
Opdrachtgever is voornemens om met deze aanbestedingsprocedure één (1) Raamovereenkomst (hierna te noemen: Overeenkomst) met één (1) Opdrachtnemer te sluiten, voor een initiële periode van drie (3) jaar met de optie op verlenging met één (1) maal een periode van één (1) jaar, met betrekking tot het organiseren van Formele educatietrajecten voor het verbeteren van lage basisvaardigheden in het kader van de Wet Educatie en Beroepsonderwijs (WEB).
De Overeenkomst biedt geen afnamegarantie.
Gunning van de Opdracht zal geschieden op basis van het gunningcriterium: Economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Gunning van de Opdracht zal geschieden op basis van het gunningcriterium Economisch meest voordelige
inschrijving op basis van beste prijs-kwaliteitverhouding (beste PKV).