Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 256734-2022
Polen-Janów Lubelski: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2022/S 093-256734
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2022 - przetarg III
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.1.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn.zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej,pozyskania i zrywki drewna,gospodarki łąkowo-rolnej oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2022.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części ("Pakiet").
3. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Janów Lubelski.
4. Wartość zamówienia podstawowego bez uwzględnienia usług podobnych oraz prawa opcji wyszacowano na kwotę: 1 194 836,88 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1 - leśnictwo: Gwizdów
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej,pozyskania i zrywki drewna,gospodarki łąkowo-rolnej oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w leśnictwie: Gwizdów. Szczegółowy opis prac (czynności), oraz szczegółowy opis technologii wykonania poszczególnych prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załącznikach do SWZ.
2. Wartość zamówienia podstawowego bez uwzględnienia usług podobnych oraz prawa opcji wyszacowano na kwotę: 395783,03 PLN.
Pakiet 3 - maszynowe pozyskanie drewna II
Los-Nr.: 3
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn.zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski. Szczegółowy opis prac (czynności), oraz szczegółowy opis technologii wykonania poszczególnych prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załącznikach do SWZ.
2. Wartość zamówienia podstawowego bez uwzględnienia usług podobnych oraz prawa opcji wyszacowano na kwotę: 421 508,91 PLN.