Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technická a dopravní infrastruktura uvnitř SPZ Holešov-západ a střed-zhotovení projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti
Referenznummer der Bekanntmachung: 7325
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace ve stupni pro vydání společného povolení (územní rozhodnutí a stavební povolení) na akci: „Technická a dopravní infrastruktura uvnitř SPZ Holešov-západ a střed“ v členění a rozsahu podle př. č. 8 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb.