Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής
Referenznummer der Bekanntmachung: 160026
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79416000 Öffentlichkeitsarbeit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η υλοποίηση του Έργου «Στρατηγικό Σχέδιο Δράσης Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής», το οποίο περιλαμβάνει συνδυασμό δράσεων τουριστικής προβολής και συμβολής στην τουριστική ανάπτυξη της Περιφέρειας Αττικής. 79416000 22462000