II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Gladheidbestrijding op de fietspaden van de gewestwegen in de provincie Antwerpen
Reference number: AWV A'pen-WA-OND-D100-2021-4-F02_0
II.1.2)Main CPV code90620000 Snow-clearing services
II.1.4)Short description:
De opdracht omvat hoofdzakelijk:
Het uitvoeren van strooi- en/of sneeuwruimingsacties op fietspaden:
— Het uitvoeren van een preventieve fietspadenactie,
— Het uitvoeren van een curatieve fietspadenactie (eventueel met sneeuwruimen),
— Het uitvoeren van een plaatselijke curatieve fietspadenactie (eventueel met sneeuwruimen)
— Het in stand houden van een systeem van permanente bereikbaarheid gedurende de winterdienstperiode
— Voor alle strooi- en/of sneeuwruimingacties levert de opdrachtnemer een fietspadstrooier en/of sneeuwploeg (volgens art. 1.3.1 en 1.3.2 van de technische richtlijnen) met bestuurder(s). Behalve voor percelen 20, 22, 24, 25 en 26, daar levert de opdrachtnemer enkel een smalspoorvoertuig en bestuurder.
Vanuit elke laadplaats vertrekken er verschillende fietspadenroutes (zie art. 1.1.16 van het technisch gedeelte). Elke fietspadenroute is een apart perceel.
Een overzicht van de percelen is te vinden onder art.58 van het administratief gedeelte.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Perceel 1: Fietspadenroute D114/01
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)63712000 Support services for road transport
44113910 Winter-maintenance materials
II.2.4)Description of the procurement:
Openbare aanbesteding voor aanneming van diensten
Perceel 2: Fietspadenroute D114/02
Lot No: 2
Perceel 3: Fietspadenroute D114/03
Lot No: 3
Perceel 4: Fietspadenroute D114/04
Lot No: 4
Perceel 5: Fietspadenroute D114/05
Lot No: 5
Perceel 6: Fietspadenroute D114/06
Lot No: 6
Perceel 7: Fietspadenroute D114/07
Lot No: 7
Perceel 8: Fietspadenroute D114/08
Lot No: 8
Perceel 9: Fietspadenroute D114/09
Lot No: 9
Perceel 10: Fietspadenroute D112/F/01
Lot No: 10
Perceel 11: Fietspadenroute D112/F/02
Lot No: 11
Perceel 12: Fietspadenroute D112/F/03
Lot No: 12
Perceel 13: Fietspadenroute D112/F/04
Lot No: 13
Perceel 14: Fietspadenroute D112/F/05
Lot No: 14
Perceel 15: Fietspadenroute D112/F/06
Lot No: 15
Perceel 16: Fietspadenroute D112/F/07
Lot No: 16
Perceel 17: Fietspadenroute D112/F/08
Lot No: 17
Perceel 18: Fietspadenroute D112/F/09
Lot No: 18
Perceel 19: Fietspadenroute D112/F/10
Lot No: 19
Perceel 20: Fietspadenroute D125/01
Lot No: 20
Perceel 21: Fietspadenroute D125/02
Lot No: 21
Perceel 22: Fietspadenroute D125/03
Lot No: 22
Perceel 23: Fietspadenroute D125/04
Lot No: 23
Perceel 24: Fietspadenroute D125/05
Lot No: 24
Perceel 25: Fietspadenroute D125/06
Lot No: 25
Perceel 26: Fietspadenroute D125/07
Lot No: 26
Perceel 27: Fietspadenroute D125/08
Lot No: 27
Perceel 28: Fietspadenroute D125/09
Lot No: 28
Perceel 29: Fietspadenroute D125/10
Lot No: 29