II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (grupa nr 281-3)
Nuorodos numeris: 701902716
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (grupa nr 281-3).
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1. Obudowa łukowa V25 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej lub równoważnej w ilości 76,361 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 2. Obudowa łukowa V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 3 456,847 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 3. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 12 908,049 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 4. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 13 273,504 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 5. Obudowa łukowa V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 1 253,519 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 6. Obudowa łukowa V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 10 740,638 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 7. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 12 427,020 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 8. Obudowa łukowa V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 326,831 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 9. Obudowa prosta V25 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 1 462,148 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 10. Obudowa prosta V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważne w ilości 1 900,705 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 11. Obudowa prosta V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważne w ilości 1 215,744 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 12. Obudowa prosta V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważne w ilości 175,365 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 13. Obudowa prosta V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 17,672 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 14. Obudowa prosta V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 43,951 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 15. Obudowa chodnikowa specjalna łukowa podatna czteroelementowa z kształtownika V36 bez strzemion, ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 1 184,415 ton.
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 16. Obudowa chodnikowa łukowa V 32 zamknięta ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 41,405 ton.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902716
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16