Umowy zostały zawarte z wykonawcami:
1) TELE – FONIKA KABLE spółka akcyjna 32-400 Myślenice ul. Hipolita Cegielskiego 1 w części zamówienia Nr 1, 2, 3, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17 na łączną wartość netto 9 392 489,00 PLN
2) MAS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 43-190 Mikołów ul. Rybnicka 42 w części zamówienia Nr 4, 5, 7, 13, 15 na łączną wartość netto 1 124 779,00 PLN
3) “WĘGLOKOKS” spółka akcyjna 40-085 Katowice ul. Mickiewicza 29 w części zamówienia Nr 8 na wartość netto 1 242 931,20 PLN
Termin realizacji zamówienia i dostawy oraz wymagany okres gwarancji.
2. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy Zamawiający nie złoży zamówień na dostawy o wartości minimum 50 % wartości udzielonego zamówienia, umowa obowiązywać będzie do dnia 31.5.2020 r.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wskazania terminu realizacji dostawy późniejszego
Niż określony w ust. 4:
1) w zamówieniu poprzez określenie innego terminu,
2) w harmonogramie stanowiącym załącznik do zamówienia,
3) po przekazaniu zamówienia, dla zamówień przekazywanych drogą elektroniczną poprzez informację o zmianie terminu realizacji zamówienia wysłaną e-mailem wskazującą inny niż pierwotny termin realizacji. W każdym przypadku możliwa jest zmiana terminu realizacji zamówienia po przekazaniu oświadczenia Pełnomocnika przesłanego pismem, faksem lub e-mailem.