II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Debrecen–Békéscsaba és a Békéscsaba–Szeged gyorsforgalmi úti összeköttetés tanulmányterv, KHT elkészítése, közreműködés a hatósági engedélyek megszerzése tárgyában
Reference number: A047.01
II.1.2)Main CPV code71335000 Engineering studies
II.1.4)Short description:
Tervezési szerződés a Debrecen–Békéscsaba és a Békéscsaba–Szeged gyorsforgalmi úti összeköttetés tanulmányterv, környezeti hatásvizsgálat elkészítése, valamint közreműködés a hatósági engedélyek megszerzése tárgyában.
1. rész: Tervezési szerződés a Debrecen–Békéscsaba gyorsforgalmi úti összeköttetés tanulmányterv, környezeti hatásvizsgálat elkészítése, valamint közreműködés a hatósági engedélyek megszerzése tárgyában.
2. rész: Tervezési szerződés a Békéscsaba–Szeged gyorsforgalmi úti összeköttetés tanulmányterv, környezeti hatásvizsgálat elkészítése, valamint közreműködés a hatósági engedélyek megszerzése tárgyában.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
1. rész: Tervezési szerződés a Debrecen- Békéscsaba gyorsforgalmi úti összeköttetés tanulmányterv, környezeti hatásvizsgálat elkészítése, valamint közreműködés a hatósági engedélyek megszerzése tárgyában
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90712500 Environmental institution building or planning
71240000 Architectural, engineering and planning services
71322500 Engineering-design services for traffic installations
71320000 Engineering design services
71356400 Technical planning services
II.2.4)Description of the procurement:
Nyertes ajánlattevő feladata a Debrecen- Békéscsaba gyorsforgalmi úti összeköttetés kialakításának tanulmánytervi vizsgálata. E feladat magában foglalja döntéselőkészítő tanulmány, környezetvédelmi hatásvizsgálat, tanulmányterv, költség haszon vizsgálat, közúti biztonsági hatásvizsgálat elkészítését, ill. a környezetvédelmi engedély megszerzését. A tanulmányterv egyik fő célja Debrecen és Békéscsaba közötti gyorsforgalmi úti kiépítés lehetőségeinek feltárása, változatok kidolgozása, műszaki jellemzők meghatározása, részszakaszok kijelölése.
2. rész: Tervezési szerződés Békéscsaba–Szeged gyorsforgalmi úti összeköttetés tanulmányterv, környezeti hatásvizsgálat elkészítése, valamint közreműködés a hatósági engedélyek megszerzése tárgyában
Lot No: 2
Nyertes ajánlattevő feladata a Békéscsaba–Szeged gyorsforgalmi úti összeköttetés kialakításának tanulmánytervi vizsgálata. E feladat magában foglalja döntéselőkészítő tanulmány, környezetvédelmi hatásvizsgálat, tanulmányterv, költség haszon vizsgálat, közúti biztonsági hatásvizsgálat elkészítését, ill. a környezetvédelmi engedély megszerzését. A tanulmányterv egyik fő célja Békéscsaba és Szeged közötti gyorsforgalmi úti kiépítés lehetőségeinek feltárása, változatok kidolgozása, műszaki jellemzők meghatározása, rész-szakaszok kijelölése.
A feladat részletes ismertetését az ajánlatkérési dokumentáció tartalmazza.