II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani D.R.D.P. Cluj: Lot 1 – S.D.N. Cluj, Lot 2 – S.D.N. Bistrița, Lot 3 – S.D.N. Oradea, Lot 4 – S.D.N. Bai [...] detalii pe www.e-licitatie.ro
Reference number: 5
II.1.2)Main CPV code45262600 Miscellaneous special-trade construction work
II.1.4)Short description:
Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani D.R.D.P. Cluj:
— Lot 1 – S.D.N. Cluj,
— Lot 2 – S.D.N. Bistrita,
— Lot 3 – S.D.N. Oradea,
— Lot 4 – S.D.N. Baia Mare,
— Lot 5 – S.D.N. Alba,
— Lot 6 – S.D.N. Satu Mare,
— Lot 7 – S.D.N. Zalau,
— Lot 8 – Sectia Autostrada A3,
— Lot 9 – D.R.D.P. Cluj Central.
Cantitatile minime si maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum si pentru fiecare contract subsecvent (anul I, anul II, anul III si anul IV) sunt conform Anexei 1 la Caietul de sarcini, pentru fiecare lot in parte.
Termene pentru depunerea/raspunsul la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare:
(a) In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economick interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 22 de zile inainte de data limita de depunere a ofertelo [...] detalii pe www.e-licitatie.ro
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 9 – D.R.D.P. Cluj Central
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)45262600 Miscellaneous special-trade construction work
45232460 Sanitary works
45453000 Overhaul and refurbishment work
II.2.4)Description of the procurement:
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 9 – D.R.D.P. Cluj Central.
Cantitatile minime si maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum si pentru fiecare contract subsecvent (anul I, anul II, anul III si anul IV) sunt conform Anexei 1 la caietul de sarcini.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 8 – Secția Autostrada A3
Lot No: 8
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 8 – Sectia Autostrada A3.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 7 – S.D.N. Zalău
Lot No: 7
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 7 – S.D.N. Zalau.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 2 – S.D.N. Bistrița
Lot No: 2
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 2 – S.D.N. Bistrita.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 3 – S.D.N. Oradea
Lot No: 3
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 3 – S.D.N. Oradea.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 6 – S.D.N. Satu Mare
Lot No: 6
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 6 – S.D.N. Satu Mare.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani”, din administrarea D.R.D.P. Cluj: Lot 1 – S.D.N. Cluj
Lot No: 1
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 1 – S.D.N. Cluj.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 4 – S.D.N. Baia Mare
Lot No: 4
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 4 – S.D.N. Baia Mare.
Acord-cadru „Întreținere clădiri și facilități necesare întreținerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 5 – S.D.N. Alba
Lot No: 5
„Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” D.R.D.P. Cluj: Lot 5 – S.D.N. Alba.