Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., al. Jana Pawła II 4, Jastrzębie-Zdrój, al. Jana Pawła II 4, pok. nr 009, Osoba do kontaktów: Grażyna Pytel, Jastrzębie-Zdrój 44-330, Polska. Tel.: +48 327564423. Faks: +48 327564445. E-mail: gpytel@jsw.pl
Przedmiot zamówienia:
CPV:
42900000 Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Zamiast: