Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Supplier of electricity for the needs of the City of Skopje for a period of one year
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 169 491 525.00 MKD
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09310000 Elektriciteit