Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Продължаване на работата на Коалицията на EU4Ocean
Референтен номер: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Основен CPV код79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
II.1.4)Кратко описание:
Целта на поръчката е да се осигури непрекъснатост на текущата коалиция EU4Ocean, стартирана през 2020 г. за подпомагане на океаните в Европа, чрез:
— осигуряване на продължаване на текущите дейности;
— консолидиране на вече извършената работа, гарантиране на наследствеността на дейностите, подобряване на сътрудничеството с подходящи международни организации, активни за океаните;
— увеличаване на информираността на партньорите и доразвиването съответно на мрежите, включително развитието на бизнеса и промишлеността, подобряването и поддържането на съответната интернет страница.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Continuación del trabajo de la coalición EU4Ocean
Número de referencia: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Código CPV principal79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
El contrato tiene como objetivo garantizar la continuidad de la coalición EU4Ocean en curso, creada en 2020 para impulsar el conocimiento sobre los océanos en Europa, mediante las siguientes acciones:
• garantizar la continuación de las actividades actuales;
• consolidar el trabajo ya realizado, garantizar el legado de actividades y desarrollar la cooperación con las organizaciones internacionales pertinentes que trabajan en el impulso del conocimiento sobre los océanos;
• aumentar el alcance de los socios y desarrollar las redes en consecuencia, incluido el desarrollo empresarial y sectorial, actualizar y mantener el sitio web correspondiente.
Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
EU4Oceani koalitsiooni töö jätkamine
Viitenumber: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)CPV põhikood79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu eesmärk on tagada jätkuvus käimasolevale EU4Oceani koalitsioonile, mis käivitati 2020. aastal ookeanipädevuse suurendamiseks Euroopas:
– praeguste tegevuste jätkumise tagamine;
– juba tehtud töö koondamine, allesjäänud tegevuste tagamine, koostöö loomine ookeanipädevusega tegelevate asjakohaste rahvusvaheliste organisatsioonidega;
– partnerite teadlikkuse suurendamine ja võrgustike vastav arendamine, sh äri ja tööstuse arendamine, asjaomase veebisaidi ajakohastamine ja hooldamine.
VI osa: Lisateave
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nastavak rada Europske oceanske koalicije (koalicije EU4Ocean)
Referentni broj: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Glavna CPV oznaka79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je ugovora osigurati kontinuitet tekuće koalicije EU4Ocean, pokrenute u 2020. radi jačanja oceanske pismenosti u Europi, i to:
• osiguravanjem nastavka trenutačnih aktivnosti;
• konsolidacijom već obavljenog rada, osiguravanjem nasljeđa aktivnosti, izgradnjom suradnje s odgovarajućim međunarodnim organizacijama aktivnim u pogledu oceanske pismenosti;
• povećanje dosega partnera i razvoj mreža u skladu s tim, uključujući poduzeća i industriju, daljnji razvoj, ažuriranje i održavanje relevantne mrežne stranice.
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
„EU4Ocean“ koalicijos darbo tęsimas
Nuorodos numeris: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sutartimi siekiama užtikrinti tebevykdomos „EU4Ocean“ koalicijos, kuri buvo pradėta 2020 m. siekiant padidinti vandenynų raštingumą Europoje, tęstinumą:
• užtikrinti dabartinės veiklos tęstinumą;
• jau atlikto darbo konsolidavimas, veiklos rezultatų užtikrinimas, bendradarbiavimas su atitinkamomis tarptautinėmis organizacijomis, veikiančiomis vandenynų raštingumo srityje;
• didinti partnerių informavimą ir atitinkamai plėtoti tinklus, įskaitant verslą ir pramonę, toliau plėtoti, atnaujinti ir prižiūrėti atitinkamą tinklavietę.
VI dalis: Papildoma informacija
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Iniciatīvas “EU4Ocean Coalition” darba turpināšana
Atsauces numurs: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Galvenās CPV kods79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
II.1.4)Īss apraksts:
Līguma mērķis ir nodrošināt nepārtrauktu iniciatīvas “EU4Ocean Coalition” darbību, kas uzsākta 2020. gadā, lai veicinātu okeānu izmantošanu Eiropā:
• nodrošinot pašreizējo pasākumu turpināšanu,
• konsolidējot jau paveikto darbu, nodrošinot darbību mantošanu, uzlabojot sadarbību ar attiecīgām starptautiskām organizācijām, kas aktīvi darbojas okeānu izpratnes jomā,
• aktivizējot partneru informēšanas darbības un attiecīgi attīstot tīklus, tostarp pilnveidojot uzņēmumus un rūpniecību, atjauninot un uzturot attiecīgo tīmekļa vietni.
VI iedaļa: Papildinformācija
Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Fortsatt arbete inom koalitionen EU4Ocean
Referensnummer: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4)Kort beskrivning:
Kontraktet syftar till att säkerställa kontinuitet i den pågående koalitionen EU4Ocean – som lanserades 2020 i syfte att stärka havskunskapen i Europa – genom att:
• säkerställa att den nuvarande verksamheten fortsätter
• befästa det arbete som redan utförts, säkerställa verksamhetens resultat samt bygga upp samarbete med lämpliga internationella organisationer som arbetar med havskunskap
• öka kontakten med partner och utveckla nätverken i enlighet därmed, inklusive näringslivet samt vidareutveckla, uppdatera och underhålla den relevanta webbplatsen.