We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 258807-2022
Poland-Rzeszów: Diesel oil
2022/S 094-258807
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa oleju napędowego dla MPGK - Rzeszów Sp. z o. o.
Reference number: NO-223/IV/22
II.1.2)Main CPV code
09134100 Diesel oil
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości do 650 m3 dla potrzeb własnych MPGK – Rzeszów Sp. z o. o. Jest to sukcesywna dostawa z zapełnieniem: jednego zbiornika podziemnego o poj. 15 m3 znajdującego się na bazie przy al. Gen. Władysława Sikorskiego 428 w Rzeszowie oraz trzech zbiorników naziemnych; o poj. 9 m3 i 9 m3 znajdujących się przy ul. Ciepłowniczej 11, oraz 9 m3 w Rzeszowie przy ul. Szpitalnej 26. Zamawiający posiada odpowiednią infrastrukturę pozwalającą na zgodny z prawem rozładunek dostarczanego przez Wykonawcę paliwa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiane przez Zamawiającego paliwo będzie przeznaczone jedynie na cele własne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości do 650 m3 dla potrzeb własnych MPGK – Rzeszów Sp. z o. o. Jest to sukcesywna dostawa z zapełnieniem: jednego zbiornika podziemnego o poj. 15 m3 znajdującego się na bazie przy al. Gen. Władysława Sikorskiego 428 w Rzeszowie oraz trzech zbiorników naziemnych; o poj. 9 m3 i 9 m3 znajdujących się przy ul. Ciepłowniczej 11, oraz 9 m3 w Rzeszowie przy ul. Szpitalnej 26. Zamawiający posiada odpowiednią infrastrukturę pozwalającą na zgodny z prawem rozładunek dostarczanego przez Wykonawcę paliwa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiane przez Zamawiającego paliwo będzie przeznaczone jedynie na cele własne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.