Supplies - 258818-2022
Submission deadline has been amended by:  325676-2022
Poland-Warsaw: Miscellaneous medical devices and products
2022/S 094-258818
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż myjni - dezynfektora do mycia i dezynfekcji endoskopów elastycznych, PN-42/22/JP
Reference number: PN-42/22/JP
II.1.2)Main CPV code
33190000 Miscellaneous medical devices and products
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
- dostawa, instalacja i uruchomienie myjni - dezynfektora do mycia i dezynfekcji endoskopów elastycznych,
- dostawa płynu myjącego, płynu dezynfekującego oraz filtrów wodnych,
- szkolenie instruktażowe pracowników,
- demontaż oraz utylizacja 1 szt. myjni będącej na stanie Zamawiającego.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
33631600 Antiseptics and disinfectants
II.2.4)Description of the procurement:
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.