Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava informatičko-komunikacijske i audio-video opreme ABC centra X3
Referentni broj: 1/20
II.1.2)Glavna CPV oznaka30230000 Računalna oprema
II.1.4)Kratak opis:
Oprema za potrebe centra uređenja ABC u Šibeniku.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 330 994.40 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Informatičko - komunikacijska oprema
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a30230000 Računalna oprema
II.2.4)Opis nabave:
Informatičko-komunikacijska oprema.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a32000000 Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema