II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Medicinos įrangos (sąnarių endoprotezų) užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33100000 Medicinos įranga
II.1.4)Trumpas aprašymas:
CPO LT vykdo pirkimą, kurio tikslas – pirkimo sutarčių, kurių dalykas nustatytas pirkimo dokumentuose, tarp Lietuvos Respublikoje registruotų perkančiųjų organizacijų ar perkančiųjų subjektų ir tiekėjų sudarymas sukurtos DPS pagrindu.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 30 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Reversinis totalinis peties sąnario endoprotezas komplikuotiems avejams gydyti
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33100000 Medicinos įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Medicinos įrangos (sąnarių endoprotezų) užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą.
Totalinis anatominis peties sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 1
Totalinis peties sąnario endoprotezas lūžiams gydyti (lūžio protezas)
Pirkimo dalies Nr.: 2
Reversinis totalinis peties sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 4
Totalinis anatominis bestiebis peties sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 5
Šarnyrinis alkūnės sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 6
Vienkondilis kelio sąnario endoprotezas su mikroinvazine technika ir mobiliu menisko intarpu
Pirkimo dalies Nr.: 7
Viekondilis kelio sąnario endoprotezas su fiksuota platforma
Pirkimo dalies Nr.: 8
Endoprotezas displastiškam klubo sąnariui
Pirkimo dalies Nr.: 9
Endoprotezas klubo sąnariui su užleistais įgimtais ir įgytais gūžduobės bei šlaunikaulio kūno anatominiais pakitimais
Pirkimo dalies Nr.: 10
Endoprotezas klubo sąnarį gelbstinčiai operacijai
Pirkimo dalies Nr.: 11
Klubo sąnario endoprotezas (tinkantis įvairiems tiek pirminės artrozės, tiek displazijos atvejams bei tinkantis pacientams, turintiems alerginių reakcijų chromo-kobalto-molibdeno lydiniams)
Pirkimo dalies Nr.: 12
Šarnyrinis kelio sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 13
Rotacinis šarnyrinis kelio sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 14
Segmentinis šarnyrinis kelio sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 15
Kelio sąnario endoprotezas (užtikrinantis papildomą kelio sąnario stabilumą per atstatytą anatomiją ir kinematinį judesį)
Pirkimo dalies Nr.: 16
Čiurnos sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 17
Klubo sąnario endoprotezo gūžduobė, skirta šlaunikaulio kaklo lūžių gydymui
Pirkimo dalies Nr.: 18
Stipinkaulio galvos endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 19
Riešinio nykščio sąnario endoprotezas
Pirkimo dalies Nr.: 20
Klubo sąnario endoprotezas (užtikrinantis pirminį ir rotacinį stabilumą)
Pirkimo dalies Nr.: 21
Klubo sąnario endoprotezas (tinkantis C tipo šlaunikauliui pagal Dorr)
Pirkimo dalies Nr.: 22
Klubo sąnario endoprotezas (tinkantis B tipo šlaunikauliui pagal Dorr ir anatomiškai adaptuotas šlaunikaulinis komponentas)
Pirkimo dalies Nr.: 23
Klubo sąnario endoprotezas (tinkantis A tipo šlaunikauliui pagal Dorr)
Pirkimo dalies Nr.: 24
Klubo sąnario endoprotezas (CCD variacija, atitinkanti rentgenoanatominius CCD kampus ne mažiau 125˚)
Pirkimo dalies Nr.: 25
Klubo sąnario endoprotezas (CCD variacija, atitinkanti rentgenoanatominius CCD kampus ne mažiau 130˚)
Pirkimo dalies Nr.: 26
Klubo sąnario endoprotezas (CCD variacija, atitinkanti rentgenoanatominius CCD kampus ne mažiau 134˚)
Pirkimo dalies Nr.: 27
Klubo sąnario endoprotezas (esant siauram šlaunikaulio kanalui, su arba be atramos į šlaunikaulio artimąjį galą)
Pirkimo dalies Nr.: 28
Kelio sąnario endoprotezas (blauzdikaulio komponento stabilizatorius – dvigubo sparno formos didesniam biomechaniniam stabilumui užtikrinti)
Pirkimo dalies Nr.: 29
Kelio sąnario endoprotezas (su galimybe prijungti prailginimo stiebus ir pleištus)
Pirkimo dalies Nr.: 30
Kelio sąnario endoprotezas (tarpkrumplinė vaga prailginta, pagilinta bei praplatinta proksimaliai, gerinant sąnario biomechanines savybes)
Pirkimo dalies Nr.: 31
Kelio sąnario endoprotezas (blauzdikaulio plato turi ir 3˚, ir 5˚ užpakalinį nuolydį, esant skirtingiems anatominiams variantams)
Pirkimo dalies Nr.: 32
Kelio sąnario endoprotezas (užtikrinantis normalų sulenkimą iki 155 ˚)
Pirkimo dalies Nr.: 33
Kelio sąnario endoprotezas (turintis papildomus kaiščius į proksimalinę blauzdikaulio dalį pirminiam stabilumui užtikrinti)
Pirkimo dalies Nr.: 34
Kelio sąnario endoprotezas (su blauzdikaulio komponentu, turinčiu ilgą stiebą papildomam fiksavimui)
Pirkimo dalies Nr.: 35
Kelio sąnario endoprotezas (turintis įgaubtą (dished) intarpą komponentų tarpusavio stabilizavimui)
Pirkimo dalies Nr.: 36
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 37
Švirkštai cementui (klubo sąnario endoprotezavimui)
Pirkimo dalies Nr.: 38
Švirkštas cementui (kelio sąnario endoprotezavimui)
Pirkimo dalies Nr.: 39
Gūžduobės cemento įspaudimo kamštis (angl. Pressuriser)
Pirkimo dalies Nr.: 40
Pulsuojančios kaulo plovimo sistemos vienkartinio naudojimo dalys klubo ir kelio sąnarių endoprotezavimui
Pirkimo dalies Nr.: 41
Mechaninio (necementinio) tvirtinimo klubo sąnario endoprotezo komplektas, kurį sudaro:
Pirkimo dalies Nr.: 42