II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nr. 18131. Prekinių vagonų pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34620000 Schienenfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Prekinių vagonų (60-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti, 80-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti, grūdvežių) pirkimas
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
60-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti pirkimas
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34620000 Schienenfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
60-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti pirkimas.
80-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti pirkimas
Los-Nr.: 2
80-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti pirkimas.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7