Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 259250-2019
Hungría-Budapest: Servicios de relaciones públicas
2019/S 106-259250
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
A Nemzeti Kastély- és Várprogram 7 helyszínre
Número de referencia: EKR000651882019
II.1.2)Código CPV principal
79416000 Servicios de relaciones públicas
II.1.4)Breve descripción:
A Nemzeti Kastélyprogram és Nemzeti Várprogram keretében komplex kommunikációs feladatok beszerzése 7 helyszínre vonatkozóan
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 267 627 872.00 HUF
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
79821000 Servicios de acabado de impresiones
79822500 Servicios de diseño gráfico
79952000 Servicios de eventos
92112000 Servicios relacionados con la producción de películas cinematográficas y videocintas
II.2.4)Descripción del contrato:
Vállalkozási keretszerződés;
Stratégiai tervezés AT feladata a7 kastély kommunikációjával összefüggő stratégiai tervezési feladatok ellátása: külön-külön az egyes helyszínekre vonatkozóan rendezvénystratégiát is magába foglaló éves átfogó kommunikációs stratégia kidolgozása és kampány stratégiák kidolgozása, kastélyonként 4 db;
Integrált reklámügynökségi feladatok-kreatív tervezés és szövegírás: AT feladata a Megrendelő kommunikációs stratégiájával összhangban, a Nemzeti Kastélyprogram és Nemzeti Várprogram arculatát és a 7 helyszín már rendelkezésre álló kiállítási arculatát figyelembe véve integrált reklámügynökségi feladatok ellátása, főképp a kreatív koncepció és az egyes médiaeszközökre, marketing eszközökre alkalmazott kreatívok kidolgozása és szövegírási feladatok ellátása. AT a Megrendelő számára médiaeszközönként (óriásplakát, cityligh plakát, sajtóhirdetés, plakát stb.) és egyéb marketing eszközönként (kiadvány, belépőjegy, képeslap, megállító tábla stb.) 3-3 db kreatívot ad át, amelyek közül a Megrendelő kiválasztja a kommunikációs céljainak leginkább megfelelő változatot. A kommunikációs tartalom egy része a magyar nyelvi változat mellett a főbb célpiacok anyanyelvein is elkészüljön (angol, német, szlovák, román, ukrán, orosz, cseh). A magyar és angol nyelvű anyagok elkészítése minden esetben elvárt feladata AT-nek, a további nyelvi változatok egyes helyszínenként eltérőek lehetnek.
Grafikai tervezés és nyomdai előkészítés: AT feladata a kommunikációs és marketing eszközök teljes körű grafikai tervezése és nyomdai előkészítése: a nyomdai termékek (szórólap, kiadvány, belépőjegy, térkép, képeslap),médiafelületeken használandó hirdetések (óriásplakát, CLP plakát, sajtóhirdetés, A3, B1 plakát, banner), ajándéktárgyak (toll, csokoládé, papírtáska, pendrive lufi, powerbank, bögre, termosz, hűtőmágnes), dekorációs-, és installációs eszközök (fotófal, roll up, sajtófal, megállítótábla, stand),Weboldal, e-hírlevél.
Gyártás-fotózás:AT feladata a hirdetések, online megjelenések és a nyomdai eszközök tervezése során felhasználásra kerülő képi elemek biztosítása fotózási feladatok ellátásával vagy stockfotó vásárlásával, illetve a rendezvények képi dokumentálása. A kültéri és beltéri megjelenéshez egyaránt, max 15-15 db. professzionális fotó biztosítása elvárt kastélyonként. A rendezvények képi dokumentálása során rendezvényenként min 20 db. professzionális fotó elkészítése elvárt AT-től.
Gyártás-nyomdai feladat:AT feladata az alábbi nyomdai termékek és a médiafelületeken megjelenő hirdetések teljes körű nyomdai kivitelezése: Szórólapok, kiadványok,Belépőjegyek, kastély térkép gyártása, képeslapok gyártása,Óriásplakát, CLP plakát, B1 plakát és A3 plakát.
Gyártás-ajándéktárgyak, dekorációs és marketing eszk:AT feladata ajándéktárgyak logózása, továbbá marketing és promóciós célú tárgyak gyártása: Ajándéktárgyak (logó: NKVP logó + kastélylogó + Széchenyi 2020 logó),toll, csokoládé, papírtáska, pendrive, lufi pálcával, bögre, termosz, power bank, hűtőmágnes,Dekorációs és marketingeszközök (logó: NKVP logó + kastélylogó + Széchenyi 2020 logó),roll-up, sajtófal, megállító tábla, asztali névtábla tartó, fotófal, standard alap stand
PR-ügynökségi szolg: AT feladatai tervezetten e körben: Éves PR-stratégia kidolgozása, PR akciótervek kidolgozása, PR cikk szövegírás átadott háttéranyag alapján, sajtótájékoztatókkal és egyéb rendezvén yekkel kapcsolatos PR feladatok ellátása, sajtófigyelés
Online ügynökségi feladatok: AT feladata e körben az egyes kastélyok honlapjának létrehozása, vagy meglévő weboldalak frissítése grafikai szempontból az elfogadott kreatív koncepciók alapján, valamint a menürendszer megújításával, és a tartalom szövegezésének frissítésével. A honlapok reszponzív weboldallá alakítása és az NKVP weboldal alá aloldalként való integrálása. Az egyes kastélyok Facebook oldalának létrehozása, vagy ahol ez már rendelkezésre áll, ott a meglévő Facebook-oldal updatelése.
Folytatááss a felhív II.2.11. pontban
Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Szolgáltatások - 259250-2019
Magyarország-Budapest: Public relations szolgáltatások
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR000651882019
II.1.2)Fő CPV-kód
79416000 Public relations szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 267 627 872.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: