Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wraz z utrzymaniem urządzeń wielofunkcyjnych (MFP – Multi-function Printer) dla Spółek GK PGE (CSW3)
Numer referencyjny: POST/PGE/PGE/DZ/00091/2020
II.1.2)Główny kod CPV42962000 Urządzenia drukujące i graficzne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie wraz z utrzymaniem oraz podłączenie do centralnego systemu wydruku (CSW – zrealizowanego w oparciu o rozwiązania SafeQ w wersji 6 MU 31 firmy YSoft i SiteAudit w wersji 6.8 firmy Netaphor, który PGE Systemy S.A. nabyła na potrzeby GK PGE w postępowaniu publicznym PZW/9/2015) urządzeń wielofunkcyjnych (MFP – Multi-Function Printer) i drukarek dla Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.