Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Druk i dystrybucja materiałów egzaminacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego w 2023 r., tj. egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego, centralnego egzaminu wstępnego, egzaminów eksternistycznych
Referenznummer der Bekanntmachung: CKE/1/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30199700 Bedrucktes Büromaterial außer Formularen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest druk i dystrybucja materiałów egzaminacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego w 2023 r., tj. egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego, centralnego egzaminu wstępnego, egzaminów eksternistycznych, których zakres określony został w zadaniach:
Zadanie 1 dotyczy egzaminu ósmoklasisty w maju i w czerwcu 2023 roku
Zadanie 2 dotyczy egzaminu maturalnego w maju, w czerwcu i w sierpniu 2023 roku
Zadanie 3 dotyczy Centralnego Egzaminu Wstępnego w czerwcu 2023 roku
Zadanie 4 dotyczy egzaminów eksternistycznych w październiku 2023 roku