Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części i technicznych środków materiałowych do pojazdów
Numer referencyjny: 71/2022
II.1.2)Główny kod CPV34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części i technicznych środków materiałowych do pojazdów w ramach 12 zadań.