Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De Opdracht omvat het vanuit expertise bieden van ondersteuning bij het managen en beheren van de schoonmaakdienstverlening en de schoonmaakovereenkomsten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1. Noord-Oost Nederland
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90919200 Schoonmaken van kantoren
79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De Opdracht omvat het vanuit expertise bieden van ondersteuning bij het managen en beheren van de schoonmaakdienstverlening en de schoonmaakovereenkomsten. Dit perceel heeft betrekking op Noord-Oost Nederland.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2. Noord-West Nederland
79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
De Opdracht omvat het vanuit expertise bieden van ondersteuning bij het managen en beheren van de schoonmaakdienstverlening en de schoonmaakovereenkomsten. Dit perceel heeft betrekking op Noord-West Nederland.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3. Zuid-Nederland
De Opdracht omvat het vanuit expertise bieden van ondersteuning bij het managen en beheren van de schoonmaakdienstverlening en de schoonmaakovereenkomsten. Dit perceel heeft betrekking op Zuid-Nederland.