Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reiniging en inspectie vrijverval riolering (perceel 1), Kolken en lijnafwatering reiniging (perceel 2, optioneel) en Onderhoud Drainage (perceel 3)
Reference number: dCI-000315
II.1.2)Main CPV code90470000 Sewer cleaning services
II.1.4)Short description:
De opdracht wordt opgedeeld in percelen te weten:
Perceel 1 - Reiniging en Inspectie vrijverval riolering (bestek nr. 2021-09)
Perceel 2 - Kolken en lijnafwatering reiniging (optioneel) (bestek nr. 2021-09)
Perceel 3 - Onderhoud Drainage (bestek nr. RBBA-2022-002)
De gemeente is van mening dat er sprake is van zodanige samenhang in de dienstverlening dat de opdracht kan worden gezien als één logisch geheel.
Inschrijvers kunnen inschrijven op alle percelen maar ook op 1 perceel specifiek.
Voor perceel 2 (kolkenreiniging) geldt dat deze als optie meegenomen wordt. voor verdere informatie zie het beschrijvend document.
Per perceel wordt de economisch meest voordelige inschrijving, vastgesteld op basis van de laagste prijs.
Alle benodigde informatie is te vinden in de percelen die onder de hoofdtender zijn aangemaakt, waaronder het beschrijvend document, de diverse RAW bestekken, inschrijfbiljetten en inschrijfstaten.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Reiniging en inspectie vrij verval riolering
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90470000 Sewer cleaning services
90480000 Sewerage management services
II.2.4)Description of the procurement:
Met deze aanbesteding wordt beoogd te komen tot 1 raamcontractant voor het reinigen en inspecteren van de vrij verval riolering.
Het werk betreft een zgn. RAW-raamovereenkomst waarbij de werkzaamheden via deelopdrachten worden uitgevoerd binnen de gemeente Bergen op Zoom.
Hieronder valt onder andere het reinigen en inspecteren van de riolering, het plaatselijk herstellen van gebreken aan de riolering (deelreparaties), eventueel advieswerk om geconstateerde gebreken te herstellen, etc.
Kolken en lijnafwatering reiniging (optioneel)
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)90640000 Gully cleaning and emptying services
Hieronder valt het reinigen van de kolken en lijngoten, het rapporteren over gebreken en vervuiling, eventueel het herstellen van gebreken, het adviseren van de opdrachtgever over het beheer van de kolken en lijngoten, etc.
Voor perceel 2 (kolkenreiniging) geldt dat deze als optie meegenomen wordt. De opdrachtgever heeft momenteel een contract voor het reinigen van de kolken en lijngoten met een mogelijkheid tot verlenging. In de loop van 2022 wordt bepaald of van de mogelijkheid tot verlenging gebruik gemaakt wordt. Ook bestaat de mogelijkheid dat de Gemeente Bergen op Zoom het huidige contract gaat afschalen, dit kan betekenen dat als start onderdelen bij de beoogd opdrachtnemer ondergebracht gaan worden.
Indien van de optie tot verlenging gebruik gemaakt wordt zal er geen gebruik gemaakt worden van de inschrijving (perceel 2) en komt de inschrijving te vervallen.
II.2.2)Additional CPV code(s)45232453 Drains construction work
Met deze aanbesteding wordt beoogd te komen tot 1 raamcontractant voor het onderhoud drainage.
Deze werkzaamheden bestaan uit het opzoeken, reinigen en rapporteren van de aanwezige drainage, waar nodig het herstellen van de aanwezige drainage, het aanbrengen van uitstroomvoorzieningen indien nodig, en het in kaart brengen van de ontbrekende gegevens.