II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa kabli sygnalizacyjnych, kabli i przewodów teletechnicznych, kabli sygnalizacyjno-telekomunikacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grup: 284-4, 325-1, 284-9
Nuorodos numeris: 701902683
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31321700 Signaliniai kebeliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kabli sygnalizacyjnych, kabli i przewodów teletechnicznych, kabli sygnalizacyjno-telekomunikacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grup: 284-4, 325-1, 284-9
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa kabli sygnalizacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grup: 284-4
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31321700 Signaliniai kebeliai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa kabli sygnalizacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Dostawa kabli sygnalizacyjno-telekomunikacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grup: 284-9
Pirkimo dalies Nr.: 6
Dostawa kabli sygnalizacyjno-telekomunikacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Dostawa kabli teletechnicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grup: 325-1
Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32551500 Telefono kabeliai
Dostawa kabli teletechnicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902683
II.1.2)Główny kod CPV31321700 Kable sygnalizacyjne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31321700 Kable sygnalizacyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32551500 Kable telefoniczne
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10