Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 260097-2019
Polonia-Varsovia: Servicios de apoyo a sistemas
2019/S 106-260097
Anuncio de licitación – sectores especiales
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zakup i konwersja licencji oraz świadczenie usług asysty technicznej Oracle (postępowanie podzielone na 2 Części)
Número de referencia: ZP/2019/05/0066/PS
II.1.2)Código CPV principal
72253200 Servicios de apoyo a sistemas
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem Zamówienia jest zakup i konwersja licencji oraz świadczenie usług asysty technicznej Oracle.
Przedmiot Zamówienia został podzielony na 2 (słownie: dwie) Części:
1) Część nr I: Świadczenie usług asysty technicznej:
a) świadczenia usług asysty technicznej dla oprogramowania i sprzętu bazodanowego
2) Część nr 2: Zakup i konwersja licencji oraz świadczenie asysty technicznej:
a) zakup nowych licencji oprogramowania bazodanowego,
b) konwersja części posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania firmy Oracle,
c) zapewnienie świadczenia usług asysty technicznej dla oprogramowania z pkt 1 i 2 powyżej,
d) zapewnienie świadczenia usług wsparcia inżynierskiego dla oprogramowania bazodanowego.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Świadczenie usług asysty technicznej
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
II.2.4)Descripción del contrato:
Zakup i konwersja licencji oraz świadczenie asysty technicznej
Lote nº: 2
Część nr 2: Zakup i konwersja licencji oraz świadczenie asysty technicznej: