Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Repræsentation af civilsamfund i udarbejdelsen af BREF-dokumenter til gennemførelse af direktivet om industriemissioner
Sagsnr.: ENV/2021/OP/0004
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
I henhold til artikel 13 i direktivet om industriemissioner skal der tilrettelægges en informationsudveksling med inkludering af ikke-statslige organisationer, der arbejder for miljøbeskyttelse. Denne udveksling af oplysninger, den såkaldte »Sevilla-proces«, fører til udarbejdelse af BAT-referencedokumenter (BREF-dokumenter) og BAT-konklusioner indeholdt i disse. De fleste deltagere i Sevilla-processen og den vigtigste informationskilde til den har generelt været erhvervslivet, idet medlemsstaterne har stillet mindre information til rådighed, og NGO'erne kun har leveret enkelte input.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 500 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Kodanikuühiskonna esindatus parima võimaliku tehnika viitedokumentide („PVT-viitedokumendid”) koostamisel direktiivi tööstusheidete kohta („IED“) rakendamiseks
Viitenumber: ENV/2021/OP/0004
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Tööstusheidete direktiivi artikkel 13 nõuab teabevahetuse korraldamist, mis hõlmaks keskkonnakaitset propageerivaid mittetulundusühinguid. See teabe vahetamine, nn „Sevilla protsess“, viib PVT viitedokumentide (BREF) ja nendes sisalduvate PVT järelduste koostamiseni. Enamik Sevilla protsessis osalejaid on seotud tööstusega ja tööstus on ka peamine teabe pakkuja. Liikmesriigid pakuvad vähem teavet ja MTÜd pakuvad väikest osa teabest.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 500 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)90700000 Keskkonnateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Kodanikuühiskonna esindatus parima võimaliku tehnika viitedokumentide („PVT-viitedokumendid”) koostamisel direktiivi tööstusheidete kohta („IED“) rakendamiseks.