Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Kulturhus Stompwijk.
II.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werkenBelangrijkste plaats van uitvoering van de werken: Stompwijk.
NL332 Agglomeratie 's-Gravenhage,NL NEDERLAND