Služby - 260394-2022
Česko-Ostrava: Architektonické a související služby
2022/S 094-260394
Oznámení o soutěži o návrh
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Předprostor kostela sv. Ducha
Spisové číslo: 096/2022
II.1.2)Hlavní kód CPV
71200000 Architektonické a související služby
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem soutěže je návrh urbanisticko-krajinářského řešení veřejného prostranství v okolí kostela Sv. Ducha (dále jen „řešené území“) na pozemcích parcelní číslo 783/15, 783/64, 783/73, 783/74, 783/11, 1095/15, 1095/16, 1095/33, 1095/8, 1095/4, 1095/23, 654/78, 654/80, 1237/15, 1095/18, 1095/52, 1095/9, 1095/31, 1095/30, 1095/17, 1236/3 v k. ú. Zábřeh nad Odrou, obec Ostrava. Návrh je nutné řešit komplexně v rámci zájmového území na parcelách 783/15, 3045, 783/65, 783/11, 1095/15, 1095/16, 1095/33, 1095/8, 1095/4, 1095/23, 1095/18, 1095/52, 1095/9, 1095/31, 1095/30, 1095/51, 1095/17, 1236/3 v k. ú. Zábřeh nad Odrou, obec Ostrava, v rozsahu vymezeném dle soutěžních podkladů.