Hay un error que afecta a la manera en que se muestran las URL en los anuncios de formularios electrónicos. Estamos trabajando para solucionar el problema. Mientras tanto, les sugerimos que eliminen la coma (o cualquier otro carácter especial) que aparezca al final de la URL. Les rogamos disculpen las molestias.
Suministros - 260669-2019
Slovensko-Bratislava: Informačné panely
2019/S 107-260669
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Technické zariadenia 5 - Vyvolávacie systémy
Referenčné číslo: OVO1-2019/000566
II.1.2)Hlavný kód CPV
35261000 Informačné panely
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodávka vyvolávacích systémov, konkrétne:
1. Informačné kiosky
2. Navigačné displeje
3. Informačné displeje
4. Súvisiace práce
Súčasťou predmetu zákazky sú aj všetky súvisiace licencie a služby zabezpečenia 4-ročnej servisnej podpory dodávaných zariadení a služby, ktoré priamo súvisia s dodaním konkrétneho požadovaného tovaru, t.j. konfigurácia a inštalácia týchto technických zariadení, doprava na miesto určenia (spojená s vykládkou tovaru, likvidáciou obalov).
Verejný obstarávateľ zároveň požaduje oceniť služby súvisiace s plnením predmetu zákazky: služby technického špecialistu.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v znení súťažných podkladov (Elektronická tabuľa tejto zákazky/Súťažné podklady/Predmet zákazky).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 15 656 026.80 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
48813100 Tabule pre elektronické prehľady správ
51300000 Inštalácia komunikačných zariadení
51610000 Inštalácia počítačov a zariadení na spracovanie informácií
72500000 Služby súvisiace s počítačmi
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Stručný opis predmetu zákazky vrátane povahy a množstva požadovaných tovarov je uvedený v bode II.1.4) tohto oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 súťažných podkladov (EO/Elektronická tabuľa tejto zákazky/Súťažné podklady/Predmet zákazky).