II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató RKM22 - 2022. I. negyedév
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001620272021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A keretmegállapodás tárgya: „Keretmegállapodás rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok ellátására a Nemzeti Kommunikációs Hivatal jogállásáról és a kormányzati kommunikációs beszerzésekről szóló 162/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet 2. § (1) bekezdés a)-g) pontjában meghatározott érintett szervezetek számára” - A keretmegállapodás alapján 2022. I. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komplex kommunikáció, TeSzedd!, ÉMI
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45237000 Bau von Bühnen
45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
45451000 Dekorationsarbeiten
51000000 Installation (außer Software)
55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
79310000 Marktforschung
79320000 Meinungsumfragen
79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
92300000 Unterhaltungsdienste
92312000 Künstlerische Dienstleistungen
92331100 Dienstleistungen in Verbindung mit Jahrmärkten
92340000 Unterhaltungsdienste im Bereich Tanz und sonstige Aufführungen
92360000 Dienstleistungen im pyrotechnischen Bereich
92370000 Dienstleistungen von Tontechnikern
92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
92621000 Förderung von Sportveranstaltungen
92622000 Organisation von Sportveranstaltungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a 2022.évi TeSzedd! akció kapcsán az ÉMI Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 140 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó száznegyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 42 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó negyvenkétmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Giro d’Italia Nagy Rajtjának megszervezése NSÜ
Los-Nr.: 2
79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A 2022. évi Giro d’Italia Nagy Rajtjának megszervezéséhez kapcsolódó rendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 792 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-hétszázkilencvenkettőmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 537 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötszázharminchétmillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés Soroksár Önkormányzata
Los-Nr.: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása: „2022. évi komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása Budapest Főváros XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés NKFIH
Los-Nr.: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési és kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 33 152 158,- Ft + Áfa, azaz nettó harminchárommillió-százötvenkettőezer-százötvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 945 647,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencmillió-kilencszáznegyvenötezer-hatszáznegyvenhét forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés HUMDA 2022
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex rendezvényszervezési és kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. számára, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 250 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kétszázötvenmillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 75 180 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hetvenötmillió-száznyolcvanezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés AMC 2022
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása az Agrármarketing Centrum Nonprofit Kft. részére, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 306 299 213,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszázhatmillió-kettőszázkilencvenkilencezer-kettőszáztizenhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 91 889 764,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenegymillió-nyolcszáznyolcvankilencezer-hétszázhatvannégy forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex komm. Garantiqa Hitelgarancia Zrt.
Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Garantiqa Hitelgarancia Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 105 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó százötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 31 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó harmincegymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Felnőtt Birkózó Európa-bajnokság NSÜ II.ütem
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A 2022. évi Felnőtt Birkózó Európa-bajnokság és Grappling Európa-bajnoksághoz kapcsolódó rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére, II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 457 267 457,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-négyszázötvenhétmillió-kettőszázhatvanhétezer-négyszázötvenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 437 180 237,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszázharminchétmillió-száznyolcvanezer-kettőszázharminchét forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
79952000 Event-Organisation
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési feladatok ellátása a BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés Miniszterelnöki Kabinetiroda
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési és komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Miniszterelnöki Kabinetiroda számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 2 728 346 457,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőmilliárd-hétszázhuszonnyolcmillió-háromszáznegyvenhatezer-négyszázötvenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 818 503 937,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcszáztizennyolcmillió-ötszázháromezer-kilencszázharminchét forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés BGA 2022-2023
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása a Bethlen Gábor Alapkezelő Közhasznú Nonprofit Zrt. részére, 2022-2023”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 300 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 90 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés Visit Hungary
Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása a Visit Hungary Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 472 440 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszázhetvenkettőmillió-négyszáznegyvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 141 732 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Száznegyvenegymillió-hétszázharminckettőezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rendsz. Egymillióan a magyar E-Sportért Egyesület
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Egymillióan a magyar E-Sportért Egyesület tevékenységéhez kapcsolódó rendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 867 181 228,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcszázhatvanhétmillió-száznyolcvanegyezer-kettőszázhuszonnyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 260 154 368,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszázhatvanmillió-százötvennégyezer-háromszázhatvannyolc forint + általános forgalmi adó opció.
Felnőtt Birkózó Európa-bajnokság NSÜ I.ütem
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A 2022. évi Felnőtt Birkózó Európa-bajnokság és Grappling Európa-bajnoksághoz kapcsolódó rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére, I. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 27 559 055,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonhétmillió-ötszázötvenkilencezer-ötvenöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 8 267 717,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcmillió-kettőszázhatvanhétezer-hétszáztizenhét forint + általános forgalmi adó opció.
NAK - Rendezvényszervezés és kommunikáció
Los-Nr.: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara részére, 2022-2023”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 253 936 692,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázötvenhárommillió-kilencszázharminchatezer-hatszázkilencvenkettő forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 76 181 008,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenhatmillió-száznyolcvanegyezer-nyolc forint + általános forgalmi adó opció.
Városliget - Komplex kommunikáció, rendezvényszerv
Los-Nr.: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt. számára, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 400 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 120 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó százhúszmillió forint + általános forgalmi adó opció.