There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 260754-2018
Magyarország-Lakitelek: Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
2018/S 115-260754
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR000099202018
II.1.2)Fő CPV-kód
45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Nyitott termálfürdő, kemping és kiszolgáló épületek, zárt termálfürdő és kapcsolódó gyógyászat megépítése.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45215110 Gyógyfürdő építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyitott termálfürdő, kemping és kiszolgáló épületek megépítése: Mennyiségi értékek: bejárati épület építés 295,36 m2, 2 db vizesblokk épület építés 2*67,94 m2 = 135,88 m2, vízgépház épület építés 133,27 m2, K1 barlangmedence építés (kupolás) 102,1 m2, 47 db kemping beálló, K2 jelű ülőmedence, vízfelület 101,25 m2, K3 jelű élménymedence, vízfelület 411,26 m2, K4 jelű gyermekmedence, vízfelület 76,64 m2, K5 jelű Kneipp medence 3,14 m2,
Zárt termálfürdő és kapcsolódó gyógyászat megépítése, mennyiségi érték: 2952 m2-es épület.
Főporta megépítése: mennyiségi érték: 41,53 m2 alapterületű épület.
30 napos sikeres próbaüzemmel és betanítással a jogerős használatbavételi engedélytől számítottan, továbbá 30 napos felügyeleti nyomon követéssel.
Amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Részletesen a műszaki leírásban.