Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa i montaż mebli dla Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim
Numer referencyjny: 01/PZP/SR/2023
II.1.2)Główny kod CPV39100000 Meble
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę oraz przeniesienie na Zamawiającego własności fabrycznie nowego – rok produkcji 2023 lub 2022, wolnego od wad prawnych i fizycznych, podstawowego wyposażenia meblowego, dostarczenie go do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń nowej siedziby budynku Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, zlokalizowanego w Starogardzie Gdańskim przy ul. Sobieskiego 6a oraz kompletny montaż wyposażenia wraz z wypoziomowaniem, ustabilizowaniem i właściwym zamocowaniem.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39100000 Meble
II.2.4)Opis zamówienia:
wyposażenie meblowe pomieszczeń biurowych (meble pracownicze/sędziowskie)
meble sądowe - wyposażenie meblowe sal rozpraw oraz meble na wymiar (wyposażenie meblowe pomieszczeń gospodarczych i socjalnych, tj.: zabudowy kuchenne, meble dodatkowe, zabudowy strefy obsługi